Op zaterdagavond 8 december (aanvang 20.00 uur) en zondagmiddag 9 december (aanvang 14.30 uur) brengt Toneelvereniging De Veldhoekers de voorstelling “De Bloody Mary” voor het voetlicht. De voorstelling vindt plaats in Dorpshuus Hoeflo.
Als kapitein Hein en zijn stuurman Bart hun oude vrachtschip “Bloody Mary” hebben laten ombouwen tot een cruiseschip, denken ze op die manier veel en snel geld te kunnen verdienen. Ze hebben een driedaagse cruise uitgestippeld langs de mooiste plaatsen aan de Middellandse Zee.
Verstekeling
De eerste cruise is volgeboekt. Maar op het laatste moment kruipt er een verstekeling aan boord. Als ze die pas op volle zee ontdekken en horen waarvoor hij op de vlucht is, beseffen ze dat ze geen enkele havenstad meer kunnen aandoen. Henry Verbeek, die stiekem een snoepreisje maakt met zijn secretaresse, ontdekt dat zijn vrouw ook aan boord is. Geen punt voor €1000,- wil Bart haar wel ‘uit de weg’ ruimen.
Lek als een mandje
Dan heb je het pasgetrouwde stel Peter en zijn preutse vrouwtje Evelien, die de bruidssuite gereserveerd hebben. Greta Hoed, een excentrieke kunstschilderes, die zowaar een oogje op kapitein Hein heeft laten vallen. En als dan ook nog het schip zo lek als een mandje blijkt te zijn, komt de ware aard van sommigen ineens boven water. Consternatie alom!
Rolverdeling:
- Kapitein Hein: Ep Valkeman
- Stuurman Bart: Roy Klumper
- Henry Verbeek: Wim Wichers
- Sofia Cartoen: Dirrie Enderink (pseudoniem voor Marie Verbeek)
- Secretaresse Emely: Anja Heijenk
- Peter Vermeer: Derk-Jan Pelgrum
- Evelien Vermeer: Jeanet Elkink
- Greta Hoed: José Braakhekke
- Verstekeling Frans: Nick Roeterdink
- Regisseur: Peter Alferink
- Souffleur: Annelien Kolkman
Graag tot zaterdag 8 of zondag 9 december!